Przeskocz do treści

Wizyta grupy projektowej Erasmus+ ze Szwecji

Wizyta grupy projektowej Erasmus+ ze Szwecji

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich jest partnerem w projekcie Erasmus+ Learning abroad - vocational training 2018-2020, nr projektu 2018-1-SE01-KA102-038808, którego beneficjentem jest szkoła St. Eskils gymnasium z Eskilstuny w Szwecji. W dniu 24 września 2018 naszą szkołę odwiedziła grupa projektowa – dwie nauczycielki i trzy uczennice. Nauczycielki przedmiotów zawodowych spędzą u nas tydzień, w trakcie którego będą obserwowały lekcje w naszej szkole oraz trzech zaprzyjaźnionych szkołach w Gdańsku - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1, Pomorskich Szkołach Rzemiosł oraz Państwowych Szkołach Budownictwa. Uczennice spędzą u nas miesiąc, odbywając praktykę w trzech gdańskich hotelach: Hilton Hotel, Mercure Stare Miasto oraz Radisson Blu.

ZSGH Gdańsk