Przeskocz do treści

Rozstrzygnięcie konkursów przeprowadzonych z okazji Dni Przedmiotów Ścisłych

print
Szkolny konkurs chemiczny

14 maja 2018 roku 12 uczniów z klas pierwszych wzięło udział w Szkolnym konkursie chemicznym zorganizowanym przez  I. Butkiewicz  i P. Sokołowskiego. Uczniowie rozwiązywali zadania obliczeniowe z wykorzystaniem stosunków masowych, stężeń procentowych, pojęcia gęstość. Opisywali równaniami reakcji przedstawione słownie przemiany i dobierali współczynniki stechiometryczne w równaniach reakcji. Na koniec zajęli się  krzyżówką zawierającą hasła chemiczne.

I miejsce Magda Szostak z klasy  I a

II miejsce Agata Miszewska z klasy I n

na III miejscu Mariusz Chyła z klasy  I n

Szkolny konkurs cukierniczy Flagi państw 

23 maja 2018 roku odbył się Szkolny konkurs Flagi państw przygotowany przez M. Piątkowską i D. Dziedzic.  Trzynaścioro uczniów wykazało się pomysłowością i przygotowało słodkie pyszności w barwach flag państwowych.

I miejsce zajęła Dorota Peda z klasy 3 n

II miejsce Ewelina Dośpiał z 2 klasy b

III miejsce Szymon Brzozowski z 3 klasy n

 

 

Szkolny konkurs Sudoku

24 maja 2018 roku odbył się Szkolny konkurs Sudoku zorganizowany przez W. Dymek dla uczniów klas pierwszych.

I miejsce  Mariusz Chyła z klasy 1 n

 II miejsce Maciej Korbut  z klasy 1 c

III miejsce Dominik Kubiak z  kl. 1 f

 IV miejsce Marta Formela z kl.1 f

Gratulujemy zwycięzcom ! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

ZSGH Gdańsk