Przeskocz do treści

Pani Anna Pawelec nauczycielka z ZSGH odebrała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska

print
Pani Anna Pawelec nauczycielka z ZSGH odebrała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska

12 października 2018 roku w Dworze Artusa Prezydent Miasta Gdańska pan Paweł Adamowicz wręczył z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody gdańskim nauczycielom za wyróżniającą pracę zawodową.

Wśród 96 laureatów znalazła się pani Anna Pawelec nauczycielka języka angielskiego i języka hiszpańskiego, którą przede wszystkim doceniono za wzorowe wypełnianie funkcji wychowawczych i dydaktycznych, a także pisanie projektów europejskich, pozyskiwanie środków finansowych i organizację staży w Hiszpanii dla młodzieży ZSGH. Dzięki zaangażowaniu pani Anny Pawelec uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w projektach:

Pani Ania Pawelec przyczyniła się swoimi działaniami do poprawy statusu kształcenia i szkolenia zawodowego, włączając dwukrotnie naszą szkołę w działania w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności, inicjatywę Komisji Europejskiej na rzecz atrakcyjności kształcenia i szkolenia zawodowego, wysokiej jakości umiejętności i miejsc pracy.

Pani Ania dzieliła się także swoją wiedzą i umiejętnościami w zakresie pozyskiwania środków unijnych na rzecz oświaty z innymi nauczycielami, uczestnicząc w licznych prelekcjach, warsztatach. Wspierała w pisaniu projektów unijnych nauczycieli naszej szkoły, dzięki czemu odbyły się kolejne zagraniczne wyjazdy stażowe dla uczniów i nauczycieli ZSGH.

Serdecznie gratulujemy pani Ani i życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

ZSGH Gdańsk