Przeskocz do treści

V Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia już za nami

print

V Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia już za nami

23 października 2018 roku w Zespole Gastronomiczno-Hotelarskim w Gdańsku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Kulinarny Literacka Kuchnia.

Patronaty Honorowe nad imprezą objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, Pomorski Kurator Oświaty Pani Monika Kończyk, Prezydent Akademii Gastronomicznej w Polsce Pan Maciej Dobrzyniecki, Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich Pan Krzysztof Szulborski.

Celem imprezy było propagowanie czytelnictwa,  zapoznanie z twórczością klasyków i pisarzy współczesnych, kształtowanie postaw kreatywnych poprzez szukanie inspiracji kulinarnych w innych dziedzinach sztuki,  zachęcanie do rozwijania umiejętności z zakresu technologii gastronomicznej, rozbudzanie wrażliwości estetycznej, podnoszenie poziomu efektywności kształcenia zawodowego,  propagowanie idei, że artystą można być również w dziedzinie sztuki kulinarnej.

Adresatami konkursu byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych klas o profilu gastronomicznym startujący w zespołach dwuosobowych, którzy inspirując się literackimi opisami potraw  mieli za zadanie przygotować zakąskę i deser oraz prezentację potraw.

W konkursie rywalizowali uczniowie w zespołach dwuosobowych z 13 szkół:

  • Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV ze Szczecinka
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 1 z Kościerzyny
  • Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika z Koszalina
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 3 z Wejherowa
  • Zespół Szkół im. Wincentego Witosa z Suchej Beskidzkiej
  • Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Murowanej Gośliny
  • Zespół Szkół Gospodarczych z Elbląga
  • Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Zawodowych z Giżycka
  • Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni
  • Zespół Szkół Agrobiznesu z Człuchowa
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi
  • Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku
  • Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta ze Słupska

   

  

Nad przebiegiem konkursu czuwało profesjonalne jury: degustacyjne, techniczne: kucharskie i cukiernicze, literackie, design w składzie:

 

 

Przewodniczący jury

  1. Maciej Dobrzyniecki Prezydent Akademii Gastronomicznej w Polsce
  2. Krzysztof Szulborski Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich

Kucharze

Jury degustacyjne

  1. Tomasz Koprowski Szef Kuchni Hotelu Grand
  2. Jacek Faltyn Executive Chef Grupy Dobry Hotel
  3. Marcin Popielarz  Szef kuchni Restauracji Biały Królik w Gdyni
  4. Wojciech Harapkiewicz Szef kuchni Restauracji Babinicz w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju
  5. Andrzej Ławniczak sekretarz i skarbnik Stowarzyszenia Kucharzy Polskich, Prezes Pomorskiej Izby Gospodarczej Żywności Naturalnej i Tradycyjnej

Jury techniczne

  1. Paweł Wątor Szef kuchni Restauracji Eliksir
  2. Janusz Małyszko Szef kuchni Hotelu Sadova
  3. Łukasz Miecznikowski Szef kuchni Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto
  4. Bartosz Rozbiegała Szef kuchni Restauracji Porto Santo by Magda Gessler
  5. Grzegorz Nakrajnik Szef kuchni Restauracji La Cucina w Gdańsku

Cukiernicy

Jury degustacyjne

  1. Marek Moskwa Współwłaściciel cukierni Cremo
  2. Mateusz Dziwosz zastępca szefa Hotelu De Silva w Malborku
  3. Ilnicki Krzysztof właściciel Cukierni Umam
  4. Nina Nawrocka cukiernik Hotelu Hilton Gdańsk Mercato Restaurant

Jury techniczne

  1. Robert Antonowicz  Właściciel cukierni Baccate
  2. Sławomir Gordon Cukiernik Umam
  3. Paweł Petrykowski Właściciel Lodziarni Petrykowski, Lodziarni Paulo Gelateria
  4. Maciej Majzon- Wójtowicz Szef Akademii Czekolady

przyznało nagrody:

Grand Prix, po 1000 zł na ucznia, ufundowane przez Akademię Gastronomiczną w Polsce zdobyli uczniowie pani Bożeny Demytruk Dominika Bonikowska i Magdalena Frankiewicz z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni, które zachwyciły jury zakąską: raviolo z ricottą,solą i kurkami,sos beurre blanc z masłem szałwiowym i deserem: biała czekolada/migdał/winogrono/gruszka wykonanym na podstawie książki Julii Child Moje życie we Francji. Dziewczęta otrzymały także dwudniowy pobyt w Zakopanem ufundowany przez Dom Wypoczynkowy U Jędrka i Hani z Zakopanego.

I miejsce za zakąskę przyznano uczniom pani Elżbiety Soroki z Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta ze Słupska Krystianowi Kozłowskiemu i Krzysztofowi Rosnerowi za wykonanie inspirowanej Panem Tadeuszem A. Mickiewicza zakąski: Consome grzybowe/Ziemniak/Polędwiczki Wieprzowe.

II za zakąskę zdobyli uczniowie pani Bożeny Demytruk z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni Dominika Bonikowska, Magdalena Frankiewicz.

III miejscem za zakąskę wyróżniono uczennice pani Kingi Chmary Wiktorię Przybysz, Annę Suchan z Zespołu Szkół Agrobiznesu z Człuchowa, które swój pomysł na zakąskę przyzwoita świnka w towarzystwie warzyw zaczerpnęły z książki Mia Sheridan Bez Winy.

I miejsce za deser wywalczyli przygotowani przez Joanną Budzyńską uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku Bartosz Krajewski, Monika Lewkowicz, którzy wykonali na podstawie książki Karola Dickensa pt. Dawid Copperfield kruche ciastko, diplomat bazyliowy, galaretkę malinową, żel morelowy, kawior cydrowy.

II miejsce za deser przyznano uczniom pani Bożeny Demytruk z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni Dominice Bonikowskiej, Magdalenie Frankiewicz.

III miejsce za deser zdobyli uczniowie pani Elżbiety Soroki z Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta ze Słupska Krystianowi Kozłowskiemu i Krzysztofowi Rosnerowi za wykonanie deseru Ptysia chantil waniliowego z malinami według wiersza Bolesława Leśmiana W malinowym chruśniaku.

 

Jury Literackie w składzie: dr Tomasz Szturo zastępca dyrektora ds. edukacji i zbiorów Muzeum II Wojny Światowej, literaturoznawca, pedagog, animator kultury, dr Małgorzata Paszylka-Glaza historyk sztuki, kustosz i kurator zbiorów sztuki nowoczesnej Muzeum Narodowego w Gdańsku, Dominika Ringwelska nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji polonistycznej i kulturalno-artystycznej także rozdzieliło nagrody. Tym razem oceniano świadomość literacką uczestników, kulturę wypowiedzi, logikę argumentacyjną, prawidłowość zapisu bibliograficznego.

I miejsce zajęli uczniowie pana Zbigniewa Walczaka z Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika z Koszalina Sandra Matuszak, Szymon Nabereźny, którzy na podstawie Złotej kaczki A. Oppmana przygotowali kaczkę rozdającą złote kurki oraz deser niebiański kwiat według książki C. S. Lewisa Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa.

Na II miejscu znaleźli się uczniowie pani Elżbiety Soroki z Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta ze Słupska Krystian Kozłowski, Krzysztof Rosner nagrodzeni za wykonanie inspirowanej Panem Tadeuszem A. Mickiewicza zakąski: Consome grzybowe/Ziemniak/Polędwiczki Wieprzowe i deseru Ptysia chantil waniliowego z malinami według wiersza Bolesława Leśmiana W malinowym chruśniaku .

III miejsce przyznano uczniom pana Łukasza Szymańskiego z  Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV ze Szczecinka Marcinowi Świstun i Konradowi Duda za  Królika w herbacie według Władcy Pierścienia Dwie Wieże Johna Ronalda Reuela Tolkiena.

Nagroda design w gastronomii ufundowana i przyznana została przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Jury w składzie Dominika Czechowska Menedżer kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Ireneusz Osiński wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, przedsiębiorca, trener, mówca, networker i mentor biznesowy, fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów oceniło potrawy zgodnie z definicją i założeniami designu. Przyznano punkty  za możliwe powtórzenie wzornicze potrawy, prostotę oraz czasochłonność wzoru, dobór kolorystyki użytych produktów, ogólną ocenę sensoryczną, korelację designu z przekazem gastronomicznym.

Na I miejscu uplasowali się Marcinowi Świstun i Konradowi Duda z Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV ze Szczecinka.

II miejsce zajęli uczniowie Urszuli Kordyńskiej z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi Mateusz Kasiura, Klaudia Raif, którzy na podstawie Katarzyny Wielkiej. Gra o władzę Ewy Stachniak przygotowali mozzarellę w szynce parmeńskiej, w towarzystwie warzyw i makaronu z pomarańczy oraz ptysia z kruszonką, w towarzystwie bezy i crème pâtissière według książki J. Ryana Stradala Smak chili, smak życia.

Na III miejscu znaleźli się uczniowie Agnieszki Potomskiej z III Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Zawodowych z Giżycka Natalia Wiktoria Tylicka i Agata Wróblewska. Uczniowie zainspirowani Domem nad rozlewiskiem Małgorzaty Kalicińskiej wykonali  tatar z łososia i jabłka w szlafrokach.

Wyróżnienie za zakąskę ufundował członek jury degustacyjnego Wojciech Harapkiewicz Szef kuchni Restauracji Babinicz w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju. Nagroda trafiła do uczniów Ireny Kalinowskiej z Zespołu Szkół Gospodarczych z Elbląga Karola Pawłowskiego, Macieja Zalewskiego, którzy na podstawie Opowieści z Narnii C. S. Lewisa przygotowali comber z sarny w pudrze ziół z "konfiturą" z jarzębiny i brzoskwinii, kurkiami w pianie z palononego masła, marchewkami karmelizownanymi w miodzie oraz owsianym chipsem.

W trakcie konkursu odbyły się pokazy dla nauczycieli i uczniów:

Małgorzata Bogusławska Główny Dekorator Artystyczny-Plastyk z Cukierni Baccate Robert Antonowicz uczyła dekorowania wyrobów cukierniczych.

 

Maciej Badźmierowski Szef kuchni Restauracji „Patio Espaniol” poprowadził warsztat Owoce morza

 

 

 

Kamil Zacharczyk z firmy Le Patio, Maurycy Chodorowski właściciel Restauracji Rada Miasta food &wine poprowadzili Warsztaty z Illy.

Dziękujemy sponsorom nagród rzeczowych i finansowych, pokazów, cateringu: sponsorowi głównemu sieci DobryHotel Leszek Mięczkowski, Miastu Gdańsk, Akademii Gastronomicznej w Polsce, Wyższej Szkole Bankowej, Społem Kielce, Domowi Wypoczynkowemu U Jędrka i Hani z Zakopanego, Maximus, Debic  FrieslandCampina Belgium N.V.za ufundowanie nagród, firmom: Maximus, Dajar, Illy, Mark za wsparcie organizacji imprezy, organizację pokazów, Delikatesom Rybnym Gadus, Cukierni Baccate Robert Antonowicz za ufundowanie produktów na pokazy,  Hotelowi Szydłowski za ufundowanie poczęstunku, sieci Hoteli Orbis za ufundowanie i przygotowanie cateringu z uczniami z klasy objętej patronatem sieci. Serdecznie dziękujemy panu Maciejowi Badźmierowskiemu Szefowi kuchni Restauracji „Patio Espaniol”, zastępcy Szefa kuchni  Restauracji „Patio Espaniol” panu Patrykowi Kaczerzewskiemu, pani Małgorzacie Bogusławskiej Głównemu Dekoratorowi Artystycznemu-Plastykowi z Cukierni Baccate Robert Antonowicz, Kamilowi Zacharczyk z firmy Le Patio za przeprowadzenie interesujących pokazów.

 

O konkursie:

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/84658-konkurs-kulinarny-w-gdansku-polaczyli-dobry-smak-z-literatura/84658-konkurs-kulinarny-w-gdansku-polaczyli-dobry-smak-z-literatura

https://dziennikbaltycki.pl/ogolnopolski-konkurs-kulinarny-literacka-kuchnia-druzyny-z-13-szkol-rywalizowaly-w-w-zsgh-w-gdansku-zdjecia-i-wyniki/ar/13611340

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/nauka-ze-smakiem-v-ogolnopolski-konkurs-kulinarny-literacka-kuchnia,a,128502

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/84658-konkurs-kulinarny-w-gdansku-polaczyli-dobry-smak-z-literatura/84658-konkurs-kulinarny-w-gdansku-polaczyli-dobry-smak-z-literatura

https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/kulinarne-grand-prix-dla-gdynskiego-gastronomika,529907

https://nauka.trojmiasto.pl/Inspirowani-literatura-gotowali-w-konkursie-n128619.html

https://trojmiasto.tv/Inspirowani-literatura-gotowali-w-konkursie-30381.html

http://amerski.blogspot.com/2018/10/kulinarne-grand-prix-dla-gdyni.html

http://amerski.blogspot.com/2018/10/osmiornica-zamiast-viagry.html

http://amerski.blogspot.com/2018/10/gdansk-najlepszy-w-deserze.html

 

ZSGH Gdańsk