V miejsce Łukasza Morawskiego w XVI edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Kategoria: news

 13 stycznia 2012 roku w Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy odbył się II etap XVI edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W etapie okręgowym wzięło udział 50 uczniów ze szkół gastronomicznych i liceów ogólnokształcących województw: pomorskiego i kujawsko – pomorskiego. Uczniowie rozwiązywali test składający się z  70 pytań różnego typu.Za poprawnie udzielone odpowiedzi można było uzyskać maksymalnie 100 punktów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i: Łukasz Morawski i Małgorzata Banasiak. Łukasz zajął bardzo wysokie 5 miejsce, Małgorzata  29 miejsce.
 Łukasz Morawski będzie reprezentował naszą szkołę w etapie centralnym, który odbędzie się 22 – 24 marca 2012 roku w Toruniu. Komisja Główna Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności oficjalną listę osób zakwalifikowanych do etapu centralnego przedstawi 05 lutego 2012 roku na stronie internetowej. Życzymy powodzenia!

Opiekunka: Nina Krysztofiak

Odsłony: 1288